Wywóz odpadów poremontowych

Nie wiesz co zrobić z odpadami powstałymi przy budowie lub remoncie? Śmiecio oferuje wywóz odpadów po remoncie jak również odpadów budowlanych. Przyjedziemy
i zabierzemy wszystkie śmieci czy odpady budowlane. Dla nas nie ma znaczenia,
czy robisz mały remont, czy gruntowną przebudowę domu, mieszkania, czy zupełnie inny projekt. Zabierzemy stare deski, futryny, drzwi, cegły, pustaki, cement, stare urządzenia AGD, zlewy, wanny i inne niepotrzebne rzeczy.

Z nami szybko pozbędziesz się niechcianych pozostałości.

Jak pozbyć się odpadów poremontowych z firmą Śmiecio?

Wystarczy zamówić wywóz odpadów online lub telefonicznie pod numerem
786-817-387. Nasz przyjazny, ubrany w firmowe uniformy zespół zadzwoni do Ciebie 15-30 minut przed wybranym przez Ciebie dwu godzinnym terminem. Kiedy przyjedziemy wskaż wszystkie rzeczy i odpady, których chcesz się pozbyć, a my podamy Tobie cenę pełnej usługi. Wystarczy, że powiesz słowo, a my zabierzemy odpadu z ogrodu gdziekolwiek są zlokalizowane, a na koniec posprzątamy po sobie.

Wywóz śmieci i odpadów po remoncie Gdańsk Gdynia i okolice.

Nasze usługi świadczymy na terenie Gdańska, Gdynia, Sopotu i okolic Trójmiasta (Pruszcz Gdański, Banino, Chwaszczyno, Straszyn, Bąkowo, Jankowo, Kolbudy i w innych miejscowościach). Jeśli masz wątpliwości czy wywozimy odpady z danego miejsca to zadzwoń do nas na numer podany na górze strony.

Zobacz pełną listę odpadów, które możemy od Ciebie zabrać.

Opinie:

„Miałem do wyrzucenia trochę gruzu i śmieci po remoncie, głównie jakieś folie, wiaderka, kawałki desek, profili i płyt kg. Chłopaki przyjechali punktualnie i zabrali wszystko. Wcześniej korzystałem z big bagów, bo nie wiedziałem, że taka usługa w ogóle istnieje. Z pewnością jeszcze skorzystam przy okazji.” Śmiecio - opinia Witek Z. z Gdyni ocenił Śmiecio na 5
Więcej opini znajdziesz tutaj.
Co zabieramy?