Odpady z ogrodu

Odpady organiczne ulegające biodegradacji nie powinny trafiać na wysypisko, ponieważ mogą zostać poddane recyklingowi lub być wykorzystane jako nawóz.

Oferujemy wywóz śmieci i odpadów zielonych w tym: gałęzi, trawy, liści, krzaków, drzewek oraz innych odpadów powstałych w ogrodzie.

Kiedy chcesz się pozbyć liści lub jakichkolwiek innych odpadów z ogrodu zadzwoń do Śmiecio.

Jak działa wywóz odpadów z ogrodu w firmie Śmiecio?

Wystarczy zamówić wywóz odpadów online lub telefonicznie pod numerem
786-817-387. Nasz przyjazny, ubrany w firmowe uniformy zespół zadzwoni do Ciebie 15-30 minut przed wybranym przez Ciebie dwu godzinnym terminem. Kiedy przyjedziemy wskaż odpady z ogrodu, których chcesz się pozbyć, a my podamy Tobie cenę pełnej usługi. Wystarczy, że powiesz słowo, a my zabierzemy odpady
z ogrodu gdziekolwiek są zlokalizowane, a na koniec posprzątamy po sobie.

Pamiętaj, że możemy zabrać od Ciebie nie tylko odpady z ogrodu, ale również dużo innych rzeczy. Pełną listę znajdziesz tutaj.

Opinie:
„Niby mój ogródek jest mały, ale po obcięciu drzewek i krzaków, które rosły w około zrobiła się naprawdę spora kupa śmieci. Kolejny minus był taki, że dostęp do ogrodu jest tylko przez garaż. Co tu dużo mówić, Panowie poradzili sobie rewelacyjnie, na koniec zamietli garaż z igieł i liści. Bardzo przyzwoici młodzi ludzie.”
Śmiecio - opiniaSławomir R. z Gdyni ocenił Śmiecio na 5
Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Co zabieramy?