CO ROBIMY

Śmiecio zajmuje się wywozem odpadów na żądanie. Oferujemy wywóz odpadów z Twojego domu lub firmy, włączając w to biura, sklepy, magazyny, budowy i inne. Zajmujemy się odpadami, które nie mieszczą się w koszu na śmieci i innymi, których inne firmy najczęściej nie chcą zabierać. Zapewniamy, że Twoje śmieci zostaną poddane recyklingowi, wywiezione w odpowiednie miejsce na wysypisko lub przekazane organizacjom charytatywnym jeśli będzie taka możliwość.

Posiadasz stare meble, urządzenia, opony, odpady remontowe lub te z ogródka, których chcesz się pozbyć? Możemy zabrać prawie wszystko co zmieści się na naszą ciężarówkę, a Ty nie ruszysz przy tym nawet palcem. Zabierzemy odpady niezależnie od lokalizacji i nie zostawimy po sobie żadnych uszkodzeń, ani ziarnka brudu.

Jak korzystać z usług ŚMIECIO?

…to bardzo proste.

1. Zamów niezobowiązującą wizytę online lub telefonicznie pod numerem 786-817-387. Oferujemy usługi jeszcze tego samego dnia. Nasz przyjazny,
dwu osobowy zespół, ubrany w stroje firmowe zadzwoni do Ciebie 15-30 min przed przyjazdem, w wybranym przez Ciebie terminie.
2. Kiedy przyjedziemy, wskaż proszę śmieci, które mają zostać wywiezione, a nasi pracownicy poinformują Cię o dokładnej cenie za usługę, jeszcze zanim zostanie wykonana. Zawsze możesz powiedzieć „Nie, dziękuję”, nasza wizyta do niczego nie zobowiązuje!
3. Załadujemy wszystko czego chcesz się pozbyć – niezależnie od lokalizacji – i skończymy sprzątając po sobie.
4. Dla nas to nie tylko śmieci. Staramy się, aby jak najwięcej odpadów trafiło do odzysku i dzięki temu dbamy o nasze środowisko.

Sprawdź jakie odpady możemy od Ciebie zabrać.

Pełna lista usług: opróżnianie i sprzątanie Gdańsk Gdynia.

Co zabieramy?