Wywóz urządzeń

Zastanawiasz się jak pozbyć się starej lodówki, gdzie wyrzucić zepsuty telewizor, albo co zrobić ze nieużywaną kuchenką lub innymi urządzeniami AGD?

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś przestawić lodówkę, pralkę czy kuchenkę, to doskonale zdajesz sobie sprawę, że jest to ciężkie zadanie jeśli nie ma się nikogo do pomocy. Pomijając trud, przy przenoszeniu i wynoszeniu ciężkich urządzeń, oddanie takich odpadów
w nieodpowiednie ręce zagraża naszemu środowisku.

Wiele starych urządzeń zawiera ozon i inne niebezpieczne pierwiastki chemiczne, które będą przedostawać się do powietrza i gleby, kiedy takie odpady zostaną po prostu wywiezione na wysypisko i zostawione wraz z innymi zwykłymi śmieciami. Podchodząc odpowiedzialnie do naszej pracy dbamy zarówno o zdrowie Twoje jak i środowiska.

Śmiecio usuwa stare urządzenia AGD w sposób odpowiedzialny.

Wiemy w jaki sposób odpowiedzialnie gospodarować starymi urządzeniami. Zabierzemy je od Ciebie, dzięki temu nie zrobisz krzywdy ani sobie, ani nie ścianom w Twoim mieszkaniu czy domu. Jeśli urządzenia są w dalszym ciągu sprawne, przekażemy
je organizacjom charytatywnym.

Wystarczy, że zamówisz wywóz odpadów online lub telefonicznie pod numerem
786-817-387. Nasz przyjazny, ubrany w firmowe uniformy zespół zadzwoni do Ciebie 15-30 minut przed wybranym przez Ciebie dwu godzinnym terminem. Kiedy przyjedziemy wskaż urządzenia, których chcesz się pozbyć, a my podamy cenę usługi. Wystarczy, że powiesz słowo i zabierzemy urządzenia gdziekolwiek są zlokalizowane, a na koniec posprzątamy po sobie.

 

Jakie urządzenia zabieramy:

Piekarniki Kuchenki
Płyty grzewcze Zmywarki
Bojlery Pralki
Suszarki Kuchenki mikrofalowe
Zamrażarki Lodówki
Klimatyzatory I inne urządzenia

Jeśli masz wątpliwości czy możemy zabrać, to czego chcesz się pozbyć skontaktuj się z nami. 

Co zabieramy?