Wywóz mebli

Zastanawiasz się co zrobić ze starymi meblami, nie masz specjalnie pomysłu gdzie je wyrzucić? Są ciężkie, nieporęczne i potrzeba przynajmniej dwóch osób aby je wynieść?

Pozwól aby Śmiecio zajęło się wywozem starym mebli za Ciebie. Zabierzemy je z Twojego domu czy biura. Sami je załadujemy i przekażemy
w odpowiednie miejsce.

Wywieziemy tapczan, kanape, łóżko, sofę, fotele, krzesła, biurka, regały, stoliki, stoły, dywany, pufy, meblościanki, szafki, meble łazienkowe, meble kuchenne, meble z salony czy sypialni, meble ogrodowe, stare meble ze strychu  i inne odpady meblowe.

Przestań się zastanawiać co zrobić i gdzie wyrzucić meble. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się wywozem i utylizacją mebli – skontaktuj się z nami.

  • Mieszkanie zostało sprzedane, albo kupiłeś nowe i trzeba pozbyć się starych mebli?
  • Kupiłeś nową kanapę czy szafki do pokoju i chcesz się szybko pozbyć starych?
  • W Twojej piwnicy stoją stare meble, które tylko Ci przeszkadzają?
Nie ważne w jakiej jesteś sytuacji, pomożemy się Tobie pozbyć mebli i innych gratów. Nie ważne czy masz do wywiezienia jeden fotel czy cały dom do opróżnienia. Dla nas żadne zlecenie nie jest za małe czy zbyt duże.

 

Jak pozbyć się starych mebli z firmą Śmiecio? 

Wystarczy, że zamówisz wywóz odpadów online lub telefonicznie pod numerem
786-817-387. Nasz przyjazny, ubrany w firmowe uniformy zespół zadzwoni do Ciebie 15-30 minut przed wybranym przez Ciebie dwu godzinnym terminem. Kiedy przyjedziemy wskaż meble, których chcesz się pozbyć, a my podamy cenę usługi. Wystarczy, że powiesz słowo i zabierzemy meble gdziekolwiek są zlokalizowane,
a na koniec posprzątamy po sobie.

Ile kosztuje wywóz mebli w Gdańsku, Gdyni lub w okolicach Trójmiasta?

Nasze auto posiada ładowność 14m3 (do 1,5 tony załadunku) i załadunek całości to koszt 1500 zł brutto. Minimalny koszt to 150 zł brutto. Sprawdź nasze ceny wywozu śmieci.

Wywóz i utylizacja mebli ? gdzie działamy.

Wywóz i utylizacje mebli oferujemy w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Trójmieście i okolicach.

Z nami wywóz mebli to prosta sprawa!

Oprócz starych mebli zabieramy także inne rzeczy. 

Sprawdź pełną listę tutaj.

Opinie:

„Fantastyczna sprawa. Panowie przyjechali i zabrali wszystkie meble. Łatwo nie było bo mieszkam na 3 pietrze :)” Śmiecio - opinia Marlena B. z Gdańska oceniła Śmiecio na 5

 

Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Co zabieramy?