Wywóz i recykling telewizorów

Telewizory, podobnie jak inne urządzenia elektryczne i elektroniczne zawierają substancje niebezpieczne, które mogą działać szkodliwie na nasze zdrowie lub środowisko. Odpowiedzialne usuwanie telewizorów, a kiedy to możliwe również recykling jest bardzo ważne. Dzięki właściwym można zapobiec, aby niebezpieczne substancje chemiczne niepotrzebnie nie zanieczyszczały naszego powietrza czy wody.

Podczas recyklingu telewizorów możemy odzyskać wartościowe materiały, np: szkło, plastik, miedziane przewody, lub inne wartościowe metale.

Jak pozbyć się starego telewizora z firmą Śmiecio?

Wystarczy, że zamówisz wywóz odpadów online lub telefonicznie pod numerem
786-817-387. Nasz przyjazny, ubrany w firmowe uniformy zespół zadzwoni do Ciebie 15-30 minut przed wybranym przez Ciebie dwu godzinnym terminem. Kiedy przyjedziemy wskaż urządzenia, których chcesz się pozbyć, a my podamy cenę usługi. Wystarczy, że powiesz słowo i zabierzemy urządzenia gdziekolwiek są zlokalizowane, a na koniec posprzątamy po sobie.

Pamiętaj, że zabieramy również inne urządzenia zawierające substancje niebezpieczne np: lodówki i inne urządzenia elektryczne i elektroniczne.

Co zabieramy?