Wywóz i recykling opon

Zastanawiasz się co zrobić ze starymi oponami? Nie wiem czy wiesz, ale opony to jeden z najgorszych odpadów, które mogą wylądować na wysypisku, ponieważ rozkładają się bardzo długo.

Na szczęście recykling opon jest coraz bardziej powszechny. Można je wykorzystać do produkcji asfaltu, butów, boisk do koszykówki, czy nawet do sztuki.

Jeśli posiadasz stare opony, których chcesz się pozbyć, to Śmiecio pomoże Tobie uporać się z tym problemem w odpowiedzialny sposób. Zabierzemy opony każdego rodzaju, te od roweru, samochodu osobowego, czy ciężarówki. Wszystko co tylko będą mogły unieść dwie osoby, a Ty zapłacisz tylko za to ile miejsca zajmują na naszym samochodzie.

Jak pozbyć się starych opon z firmą Śmiecio?

Wystarczy, że zamówisz wywóz odpadów online lub telefonicznie pod numerem
786-817-387. Nasz przyjazny, ubrany w firmowe uniformy zespół zadzwoni do Ciebie 15-30 minut przed wybranym przez Ciebie dwu godzinnym terminem. Kiedy przyjedziemy wskaż opony, których chcesz się pozbyć, a my podamy cenę usługi. Wystarczy, że powiesz słowo i zabierzemy stare opony gdziekolwiek są zlokalizowane,
a na koniec posprzątamy po sobie.

Pamiętaj, że możemy zabrać od Ciebie nie tylko stare opony, ale również dużo innych rzeczy. Pełną listę znajdziesz tutaj.

Co zabieramy?